make an appointment
×
Katarzyna Kostrzewa – ZnanyLekarz.pl

Katarzyna Kostrzewa

W codziennej pracy zajmuję się leczeniem zachowawczym z elementami endodoncji i stomatologii estetycznej. Stale poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach teoretycznych i praktycznych. Chętnie poświęcam czas na rozmowę z pacjentem, aby moc przybliżyć poszczególne problemy stomatologiczne i ułatwić utrzymanie zębów w dobrej kondycji przez długie lata. W chwilach wolnych od pracy ćwiczę jogę oraz podróżuję – zarówno po Polsce, jak i reszcie świata. 

Poznaj opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, która przebiegła miło i bezboleśnie :) Podczas wizyty zostało mi wszystko przejrzyście wytłumaczone. Polecam :)

Iwona

Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Pani doktor szybko usunęła kamień oraz dodatkowo wskazała inne dolegliwości wymagające dalszego leczenia. Zdecydowanie polecam :-)

Konrad

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Skrupulatny przegląd oraz wytłumaczony kazdy ząb z osobna. Jestem pod wrażeniem wykonanej usługi od wejścia poprzez diagnozę, leczenie i finalizację wizyty. Kultura osobista na najwyższym poziomie. Przepięknie i naturalnie zrobione jedynki. Wizyta bardzo relaksująca. Absolutnie zero bólu. Delikatność i fach w rękach. Serdecznie Dziekuje

Olga

Wszystko przebiegło sprawnie, pani doktor opisała możliwości i proces oraz zalecenia. W razie potrzeby z pewnością tu się zgłoszę na leczenie.

MK

Leczyłam jedynkę i dwójkę i jestem pod ogromnym wrażeniem - nie widać zupełnie ze mam plombę. Stomatolog artysta :)

AA

Jak dobrze jest przyjść na kontrolę po dłuższej nieobecności u dentysty, i trafić na tak dokładnego, życzliwego oraz profesjonalnego lekarza jakim jest Doktor Kostrzewa. Szczerze polecam Panią Doktor.

G.P

Trafiłam do Pani doktor borykając się z dentofobią która doprowadziła do lat zaniedbań stanu zębów. Jestem w trakcie leczenia które odbywa się bezboleśnie, komfortowo bez poczucia ogromnego lęku i strachu jaki towarzyszył mi dotychczas. Serdecznie polecam tym którzy marzą o pięknym uśmiechu i poprawie komfortu życia aby zdecydowali się oddać w ręce Pani Kasi Serdecznie pozdrawiam

Sylwia Pomianowska

Jestem pod wrażeniem. Pani doktor bardzo profesjonalna. Wszystko poszło zgodnie z planem: czyszczenie, skalowanie, fluoryzacja. Polecam.

Alexey

Pan doktor emanuje spokojem, który udziela się nawet największym panikarzom. Dokładnie wyjaśnia przebieg planowanego jak i wykonywanego obecnie leczenia. Bardzo wysoki standard usług i delikatne i cierpliwe podejście do pacjenta. Specjalistka godna podziwu! Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktora

Magdalena

Bardzo sympatyczna i zaangażowana dentystka, wszystko dokładnie sprawdziła i wyjaśniła dalsze etapy leczenia. Polecam!

Ania K.

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Polecam serdecznie!

Nicola I
Contact

22 545 62 43
kontakt@odonto-klinika.pl

ODONTO dental clinic
ul. Hanki Czaki, local 9
01-588 Warszawa
entrance from Popiełuszki Street

Opening hours

Mon-Fri: 10: 00-20: 00

Copyright 2021 | Built with Designum Business Marketing