prendre rendez-vous
×
Constance de Bazelaire-Słomczewska – ZnanyLekarz.pl

Constance de Bazelaire-Słomczewska

Poznaj opinie pacjentów

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Plan leczenia dobrze wyjaśniony, doradzanie. Wizyta była profesjonalna, miła.

KB

Przemiła Pani. Konkretnie i wyczerpująco wyjaśniała mój problem odnośnie stawu żuchwowego. Widać, że to lekarz z powołania.

Iwona

Świetna atmosfera podczas leczenia, wszystko doskonale wytłumaczone i profesjonalnie zrobiony. Najlepsza doktor u jakiej byłam :))

Julka

szybko, profesjonalnie, plan leczenia - i działamy! synu się spodobało, jest zdecydowany na leczenie Polecam

Dawid

Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego u Pani Doktor. Jest niesamowicie empatyczna a zarazem profesjonalna. Nigdy lekarz nie poświecił mi tyle swojego czasu. Czuje się bardzo zaopiekowana i wiem, ze nie mogłam trafić w lepsze ręce. Dziękuje

Julia

Nie mogłam lepiej trafić! Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, Pani Doktor angażuje się niesamowicie podczas wizyty i ma ogromną wiedzę. Bardzo cieszę się, że zaczynam leczenie właśnie tutaj!

Eliza H.

Zdecydowanie najlepszy gabinet w Warszawie i najlepsza Pani Doktor =) Boję się dentystów z dzieciństwa, a Pani doktor poświęciła mi pełną uwagę i wszelkie informacje udzieliła co sprawiło że zabieg przebiegł całkowicie bez boleśnie (a miałem dwie próchnice które mnie strasznie już męczyły na co dzień). Dziękuję i Polecam!!

Leonard Kamiński

Doktor Constance de Bazelaire-Słomczewska jest wspaniałą, godną polecenia dentystką i ortodontką. Wykonuje swoją pracę szybko i precyzyjnie. Założone przez Panią doktor plomby są trwałe i jednocześnie wyjątkowo estetyczne, a leczenie ortodontyczne przyniosło w moim przypadku szybkie i spektakularne efekty. Doktor Constance jest osobą bardzo uprzejmą, a jednocześnie motywującą do dbania o uśmiech każdego dnia. Polecam z całego serca!

Ela

Przeszłam cały proces leczenia kanałowego u doktor. Ząb mnie bolał nieprzytomnie. Zazwyczaj nie pozwalam się dotknąć dentyście bez znieczulenia całej twarzy, nawet jeśli ma tylko obejrzeć zęby kontrolnie, do tego stopnia się boję bólu. Doktor była bardzo wyrozumiała, miła, cierpliwa, szybka, leczenie przeszło bez problemów. Będę do niej wracać w przyszłości.

Pacjentka

Doktor de Bazelaire-Słomczewska ma świetne podejście do dzieci. Jak każde dziecko, mój synek nienawidził chodzić do dentysty. Wszystko się zmieniło, kiedy poznaliśmy doktor Konstancję - jest stanowcza, a zarazem niezwykle miła, z wspaniałym podejściem do dzieci. Mój syn już nie tylko nie boi się już chodzić do dentysty, ale czeka na kolejną wizytę! Polecam panią doktor każdemu rodzicowi!

pacjentka
Contact

22 545 62 43
kontakt@odonto-klinika.pl

Clinique dentaire ODONTO
ul. Hanki Czaki lokal 9
01-588 Warszawa
entrée de la rue Popiełuszki

Horaires d'ouvertures

Lundi - Vendredi: 10:00-20:00

Copyright 2021 | Built with Designum Business Marketing