umów wizytę
×
 

KLINIKA ODONTO

O nas

Klinika ODONTO to nie tylko miejsce zaprojektowane tak, aby każdy – pacjent oraz lekarz – czuł się komfortowo i bezpiecznie, ale przede wszystkim filozofia pracy i lecznia.


Od pierwszej wizyty otaczamy naszych pacjentów szczególną troską i specjalistyczną opieką medyczną, również psychologiczną, która jest bardzo ważnym aspektem w procesie leczenia stomatologicznego.

to my

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz zespół
Nasz zespół
certyfikat

szeroki uśmiech

Poznaj opinie naszych pacjentów

Z czystym sumieniem mogę polecić doktora. Leczenie kanałowe zostało wykonane szybko, a co najważniejsze całkowicie bezboleśnie!! Pacjent czuje się swobodnie, a zaangażowanie i troskę całego personelu można poczuć od pierwszego „dzień dobry” do późniejszego „do widzenia”. Serdecznie polecam ten gabinet.

Dawid

Do dok. K. Kostrzewy trafiłam szukając gabinetu, w którym zostanę już na stałe pacjentem i będę mogła wyleczyć próchnicę. Nie zawiodłam się, lepiej trafić nie mogłam. Czuję się zaopiekowana przez panią doktor. Konsultacja przebiegła bardzo miło, ze szczegółowym omówieniem każdego zęba i ustaleniem dalszej ścieżki leczenia. Jestem już po 3 wizytach i jeszcze kilka przede […]

Klaudia

Lek. D. Słomczewski jest dentystą godnym polecenia. Doskonały specjalista, lekarz z powołania. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Kontaktowy, empatyczny. Dokładnie wyjaśnia przebieg wizyty i zalecenia po niej (w moim przypadku było to wyrwanie górnej 8ki). Dokładnie zaproponował dalszą ścieżkę leczenia, z której na pewno skorzystam. Uwierzcie, że największy strach przed dentystą minie oddając swoje […]

Klaudia

Przyjazna atmosfera w gabinecie. Lekarz szczegółowo omawia zagadnienie. Zachęca do zadawania pytań, jest otwarty na pacjenta. Polecam.

I.S.

Polecam w 100%! Bardzo profesjonalna konsultacja, diagnoza i omówienie wyników badania. Pan Dawid to godny zaufania specjalista. Do tego bardzo miły, cierpliwy i zaangażowany. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszego i przyjaznego pacjentowi stomatologa!

Dorota

Wizyta przebiegła sprawnie, zaczęła się punktualnie. Pani doktor była bardzo empatyczna i delikatnie przeprowadziła leczenie (zakładanie plomby) i zaplanowała kolejne kroki.

Kinga

Najlepsi z najlepszych!Swoją przygodę z ODONTO rozpoczęłam już jakiś czas temu i nigdy się nie zawiodłam. Zarówno lek. Dawid jak i inni stomatolodzy cechują się ogromnym profesjonalizmem i empatią w stosunku do pacjenta. Lek. Dawid odpowiada nawet na wiadomości w czasie weekendu. Polecam każdemu.

Sylwia

Galeria zdjęć

Kontakt

22 545 62 43
kontakt@odonto-klinika.pl

ODONTO klinika stomatologiczna
ul. Hanki Czaki lokal 9
01-588 Warszawa
wejście od ulicy Popiełuszki

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 10:00-20:00

Copyright 2021 | Built with Designum Business Marketing