umów wizytę
×
 

KLINIKA ODONTO

O nas

Klinika ODONTO to nie tylko miejsce zaprojektowane tak, aby każdy – pacjent oraz lekarz – czuł się komfortowo i bezpiecznie, ale przede wszystkim filozofia pracy i lecznia.


Od pierwszej wizyty otaczamy naszych pacjentów szczególną troską i specjalistyczną opieką medyczną, również psychologiczną, która jest bardzo ważnym aspektem w procesie leczenia stomatologicznego.

to my

Poznaj nasz zespół

szeroki uśmiech

Poznaj opinie naszych pacjentów

Z czystym sumieniem mogę polecić doktora. Leczenie kanałowe zostało wykonane szybko, a co najważniejsze całkowicie bezboleśnie!! Pacjent czuje się swobodnie, a zaangażowanie i troskę całego personelu można poczuć od pierwszego „dzień dobry” do późniejszego „do widzenia”. Serdecznie polecam ten gabinet.

Dawid

Do dok. K. Kostrzewy trafiłam szukając gabinetu, w którym zostanę już na stałe pacjentem i będę mogła wyleczyć próchnicę. Nie zawiodłam się, lepiej trafić nie mogłam. Czuję się zaopiekowana przez panią doktor. Konsultacja przebiegła bardzo miło, ze szczegółowym omówieniem każdego zęba i ustaleniem dalszej ścieżki leczenia. Jestem już po 3 wizytach i jeszcze kilka przede […]

Klaudia

Lek. D. Słomczewski jest dentystą godnym polecenia. Doskonały specjalista, lekarz z powołania. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Kontaktowy, empatyczny. Dokładnie wyjaśnia przebieg wizyty i zalecenia po niej (w moim przypadku było to wyrwanie górnej 8ki). Dokładnie zaproponował dalszą ścieżkę leczenia, z której na pewno skorzystam. Uwierzcie, że największy strach przed dentystą minie oddając swoje […]

Klaudia

Przyjazna atmosfera w gabinecie. Lekarz szczegółowo omawia zagadnienie. Zachęca do zadawania pytań, jest otwarty na pacjenta. Polecam.

I.S.

Polecam w 100%! Bardzo profesjonalna konsultacja, diagnoza i omówienie wyników badania. Pan Dawid to godny zaufania specjalista. Do tego bardzo miły, cierpliwy i zaangażowany. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszego i przyjaznego pacjentowi stomatologa!

Dorota

Wizyta przebiegła sprawnie, zaczęła się punktualnie. Pani doktor była bardzo empatyczna i delikatnie przeprowadziła leczenie (zakładanie plomby) i zaplanowała kolejne kroki.

Kinga

Najlepsi z najlepszych!Swoją przygodę z ODONTO rozpoczęłam już jakiś czas temu i nigdy się nie zawiodłam. Zarówno lek. Dawid jak i inni stomatolodzy cechują się ogromnym profesjonalizmem i empatią w stosunku do pacjenta. Lek. Dawid odpowiada nawet na wiadomości w czasie weekendu. Polecam każdemu.

Sylwia

Galeria zdjęć

Kontakt

22 545 62 43
kontakt@odonto-klinika.pl

ODONTO klinika stomatologiczna
ul. Hanki Czaki lokal 9
01-588 Warszawa
wejście od ulicy Popiełuszki

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 10:00-20:00

Copyright 2021 | Built with Designum Business Marketing