umów wizytę
×
Dawid Słomczewski – ZnanyLekarz.pl

Dawid Słomczewski

W ODONTO zajmuję się implantologią, chirurgią oraz protetyką. 
W zakres wykonywanych przeze mnie procedur wchodzą:

  • rekonstrukcje braków zębowych implantami
  • protetyczna odbudowa zębów
  • estetycznej rekonstrukcji uśmiechu z wykorzystaniem ceramicznych licówek
  • plastyczna chirurgia dziąseł
  • Moją pasją jest rekonstrukcja uzębienia z wykorzystaniem nowych technologii, takich jak komputerowe projektowanie uśmiechu, skanowanie wewnątrzustne i cyfrowa analiza zgryzu. W połączeniu z zabiegami śluzówkowo-dziąsłowymi oferuje swoim pacjentom estetyczne rekonstrukcje zębów i dziąseł odtwarzając naturalny, zdrowy uśmiech – nie tylko w zakresie estetyki białej – zębów, ale również estetyki różowej – dziąseł. 

Swoją wiedzę i umiejętności rozwijam pod okiem najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach – na kursach w Polsce oraz za granicą. 
Przyjmuję pacjentów w języku polskim, angielskim i francuskim.

‘Współczesne możliwości technologiczne w połączeniu z wiedzą o funkcjonowaniu organizmu dają niewyobrażalne jeszcze do niedawna możliwości. To mnie nieustannie inspiruje do działania i dalszego rozwoju.’

Poznaj opinie pacjentów

Lek. D. Słomczewski jest dentystą godnym polecenia. Doskonały specjalista, lekarz z powołania. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Kontaktowy, empatyczny. Dokładnie wyjaśnia przebieg wizyty i zalecenia po niej (w moim przypadku było to wyrwanie górnej 8ki). Dokładnie zaproponował dalszą ścieżkę leczenia, z której na pewno skorzystam. Uwierzcie, że największy strach przed dentystą minie oddając swoje zęby w ręce doktora, doskonale wie co robi, czuć 100% zaangażowanie.

Klaudia

Przyjazna atmosfera w gabinecie. Lekarz szczegółowo omawia zagadnienie. Zachęca do zadawania pytań, jest otwarty na pacjenta. Polecam.

I.S.

Profesjonalny, szczegółowy i uprzejmy lekarz. Stwarza przyjazną i bezpieczną atmosferę. Kompleksowe podejście i klarowne przedstawienie planu leczenia i działań zachowawczych. Ponadto, bardzo dobrze wyposażony, jak również estetyczny gabinet. Polecam!!!

AL

Polecam w 100%! Bardzo profesjonalna konsultacja, diagnoza i omówienie wyników badania. Pan Dawid to godny zaufania specjalista. Do tego bardzo miły, cierpliwy i zaangażowany. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszego i przyjaznego pacjentowi stomatologa!

Dorota

Najlepsi z najlepszych! Swoją przygodę z ODONTO rozpoczęłam już jakiś czas temu i nigdy się nie zawiodłam. Zarówno lek. Dawid jak i inni stomatolodzy cechują się ogromnym profesjonalizmem i empatią w stosunku do pacjenta. Lek. Dawid odpowiada nawet na wiadomości w czasie weekendu. Polecam każdemu.

Sylwia

Doktor D. Slomczewski bardzo pomog mi w leczeniu zapalenia zębodołu po wytrwaniu ósemki w innego lekarza. Szybko i bez bólu. Mam jeszcze jedną ósemkę do usunięcia, to napewno przyjdę do Pana doktora na zabieg. Polecam!!!

Nataliia Z.

Świetny lekarz. Delikatny i sprawny. Zabieg na bardzo bolącym zębie przeprowadził bez specjalnego mojego cierpienia.

Stefan

Fantastyczny chirurg z ogromną wiedzą jak i doświadczeniem. Miałam wyrywane u Pana Dawida wszystkie cztery 8, aż chciałoby się powiedzieć, że szkoda, że tylko cztery :) Miałam ogromny stres przed wizytą, ponieważ inny chirurg w innej renomowanej klinice wystraszył mnie, że mogą wystąpić komplikacje i mój przypadek wymaga "szpitalnych warunków". U Pana Dawida czułam, że jestem w dobrych rękach. Super atmosfera w gabinecie, wszystko tłumaczył i oczywiście ekstrakcje były sprawne a także obeszło się bez komplikacji. Będę każdemu polecać Pana Dawida!

Angelika P.

Była to moja pierwsza wizyta. Bardzo jestem zadowolona i pojawię się u Pana jeszcze na pewno. Polecam każdemu :)

Justyna

Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy lek Dawida Slomczewskiego . Profesjonalne a zarazem ludzkie podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem moge polecic usługi stomatologiczne w zakresie protetyki, implantologii.

Tomasz M

Udało się odbudować cały zgryz w bardzo szybkim czasie. Wszystkie wizyty były bardzo komfortowe i co ważne, bezbolesne. Efekt końcowy jest więcej niż zadowalający. Bardzo polecam :)

Patryk K.

Problematyczna szóstka usunięta w kilku częściąch dzięki pełnemu zaangażowaniu pana Dawida. Mimo ogromnego stresu i dentofobii udało się bezboleśnie mnie "zoperować". Czułam się zaopiekowania i oddana w dobre ręce. Mija drugi dzień od zabiegu a ja czuję się bardzo dobrze bez bólu i powikłań. Serdecznie polecam!!!

Sylwia Pomianowska

Pana Dawida polecam z całego serca. Bardzo kompetentny lekarz. U Pana Dawida usuwałam chirurgicznie dwie dolne ósemki, wszystko odbyło się w dobrej atmosferze, bezstresowo i co najważniejsze bezbolesnie! Robiliśmy też pare wypełnień i rownież nie mam nic do zarzucenia w tym temacie. Pan Dawid jest pewny siebie i dobry w podejmowaniu decyzji, szczegółowo wyjaśnia co robi podczas zabiegu, jednym słowem- wie co robi :) Czułam się bardzo bezpiecznie w rekach Pana Dawida i na pewno do niego wrócę.

Wiktoria Slowikowska

Dołączam się do wszystkich bardzo pozytywnych opinii o kompetencjach dr. Dawida Słomczewskiego i jego podejściu do pacjentów. Sprawdziły się i w moim przypadku. Szczerze polecam pana doktora. Pan doktor usunął mi ósemkę bezboleśnie i bardzo dokładnie przygotował do zabiegu. Cierpliwość pana doktora, jego serdeczność, kontaktowość i szczegółowe objaśnianie zasługuje na szczególne uznanie. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

Viva Maria

Serdecznie polecam doktora Dawida Słomczewskiego. Miły , cierpliwy ale przede wszystkim doskonały specjalista. Bardzo zaangażowany w to co robi, prawdziwy lekarz z powołania. Praca to jego pasja. Doskonale radzi sobie, jeśli chodzi o skomplikowane przypadki wymagające szczególnych umiejętności i doświadczenia. Wszystko dokładnie objaśnia i cierpliwie odpowiada na pytania. Zawsze punktualny.

Teresa W.

Pan Doktor jest bardzo konkretny, komunikatywny. Świetnie postawił diagnozę i zaproponował logiczną ścieżkę leczenia. Bardzo sprawny. Wykonane na pierwszej wizycie zabiegi lecznicze dowodzą kunsztu lekarskiego i bardzo pewnej ręki chirurga stomatologa. Świetnie zrobione znieczulenie. Na następny dzień brak jakichkolwiek dolegliwości bólowych. Dodatkowym atutem jest wysoka kultura osobista lekarza. Polecam.

Małgorzata

powrót

Kontakt

22 545 62 43
kontakt@odonto-klinika.pl

ODONTO klinika stomatologiczna
ul. Hanki Czaki lokal 9
01-588 Warszawa
wejście od ulicy Popiełuszki

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 10:00-20:00

Copyright 2021 | Built with Designum Business Marketing