umów wizytę
×
Karolina Ruszkowska – ZnanyLekarz.pl

Karolina Ruszkowska

W codziennej praktyce zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Dużą uwagę przywiązuję do profilaktyki, by już najmłodszy pacjent mógł cieszyć się zdrowym uśmiechem.
W wolnym czasie lubię przemierzać kilometry na rowerze oraz poszerzać zdolności kulinarne.

Poznaj opinie pacjentów

Wizyta przebiegła sprawnie, zaczęła się punktualnie. Pani doktor była bardzo empatyczna i delikatnie przeprowadziła leczenie (zakładanie plomby) i zaplanowała kolejne kroki.

Kinga

Very good attitude, service and price Everything was just good, I get necessary help. All stuff is very professional

Ivan Shyla

Wyjątkowo pozytywnie zaskoczyły mnie wizyty odbyte u Pani doktor przez ostatnie 2 miesiące. W przeszłości miałam raczej traumatyczne przeżycia u dentystów , a tym razem trafiłam na niesamowicie empatyczną i kompetentną Panią doktor. Dziękuję za opiekę i troskę.

Paulina G.

Wizyty u Dr Karoliny to czysta przyjemność - Pani Doktor jest delikatna, dokładna i szczegółowo tłumaczy przebieg leczenia, które samo w sobie jest bezbolesne. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, a w dodatku trafnie zdiagnozowała problem, z którym borykałam się od dłuższego czasu. Polecam Dr Karolinę! Będę wracać regularnie:)

KM

Pani doktor jest profesjonalna i skuteczna, a jednocześnie delikatna i empatyczna. Cierpliwie tłumaczy etapy leczenia. Bierze pod uwagę predyspozycje pacjenta; stara się łagodzić lęk.

K. Sz.

Jestem pod wrażeniem, doktor Karolina ma indywidualne podejście do pacjenta, jest profesjonalna i cierpliwa, cała wizyta przebiegała sprawnie i rzeczowo.

P.K.

Pani doktor jest bardzo kompetentna, a empatia względem pacjenta jest godna podziwu. Wykazuje ogrom zaangażowania i chęci pomocy, cierpliwie tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na zadane przez pacjenta pytania. Polecam!

Karolina

Pani Doktor jest przemiłą osobą i bardzo dobrym specjalistą. Szczegółowo wyjaśnia plan leczenia i udziela konkretnych odpowiedzi na pytania. Należę do osób, które nie lubią znieczuleń a Pani Doktor wykonała je tak, że nic nie czułam! Zostaję stałą pacjentką :)

Maria

Śmiało mogę stwierdzić że Pani Karolina jest stomatologiem z powołania! Bardzo profesjonalna, jednocześnie uśmiechnięta i empatyczna. Wszystko zostało mi wytłumaczone, a problem z którym udałam się do Pani Karoliny został rozwiązany, nic nie bolało :) najlepszy stomatolog u jakiego byłam.

Joanna
Kontakt

22 545 62 43
kontakt@odonto-klinika.pl

ODONTO klinika stomatologiczna
ul. Hanki Czaki lokal 9
01-588 Warszawa
wejście od ulicy Popiełuszki

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 10:00-20:00

Copyright 2021 | Built with Designum Business Marketing