prendre rendez-vous
×
Katarzyna Kostrzewa – ZnanyLekarz.pl

Katarzyna Kostrzewa

Dans mon travail quotidien, je m’occupe des traitements conservateurs avec des éléments d’endodontie et de dentisterie esthétique. J’étoffe constamment mes connaissances au cours de formations théoriques et pratiques. Je suis heureuse de prendre le temps de parler au patient afin de pouvoir lui présenter des problèmes dentaires individuels et d’aider à maintenir les dents en bon état pendant de nombreuses années. Pendant mon temps libre, je pratique le yoga et les voyages – à la fois en Pologne et dans le reste du monde.

Poznaj opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, która przebiegła miło i bezboleśnie :) Podczas wizyty zostało mi wszystko przejrzyście wytłumaczone. Polecam :)

Iwona

Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Pani doktor szybko usunęła kamień oraz dodatkowo wskazała inne dolegliwości wymagające dalszego leczenia. Zdecydowanie polecam :-)

Konrad

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Skrupulatny przegląd oraz wytłumaczony kazdy ząb z osobna. Jestem pod wrażeniem wykonanej usługi od wejścia poprzez diagnozę, leczenie i finalizację wizyty. Kultura osobista na najwyższym poziomie. Przepięknie i naturalnie zrobione jedynki. Wizyta bardzo relaksująca. Absolutnie zero bólu. Delikatność i fach w rękach. Serdecznie Dziekuje

Olga

Wszystko przebiegło sprawnie, pani doktor opisała możliwości i proces oraz zalecenia. W razie potrzeby z pewnością tu się zgłoszę na leczenie.

MK

Leczyłam jedynkę i dwójkę i jestem pod ogromnym wrażeniem - nie widać zupełnie ze mam plombę. Stomatolog artysta :)

AA

Jak dobrze jest przyjść na kontrolę po dłuższej nieobecności u dentysty, i trafić na tak dokładnego, życzliwego oraz profesjonalnego lekarza jakim jest Doktor Kostrzewa. Szczerze polecam Panią Doktor.

G.P

Trafiłam do Pani doktor borykając się z dentofobią która doprowadziła do lat zaniedbań stanu zębów. Jestem w trakcie leczenia które odbywa się bezboleśnie, komfortowo bez poczucia ogromnego lęku i strachu jaki towarzyszył mi dotychczas. Serdecznie polecam tym którzy marzą o pięknym uśmiechu i poprawie komfortu życia aby zdecydowali się oddać w ręce Pani Kasi Serdecznie pozdrawiam

Sylwia Pomianowska

Jestem pod wrażeniem. Pani doktor bardzo profesjonalna. Wszystko poszło zgodnie z planem: czyszczenie, skalowanie, fluoryzacja. Polecam.

Alexey

Pan doktor emanuje spokojem, który udziela się nawet największym panikarzom. Dokładnie wyjaśnia przebieg planowanego jak i wykonywanego obecnie leczenia. Bardzo wysoki standard usług i delikatne i cierpliwe podejście do pacjenta. Specjalistka godna podziwu! Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktora

Magdalena

Bardzo sympatyczna i zaangażowana dentystka, wszystko dokładnie sprawdziła i wyjaśniła dalsze etapy leczenia. Polecam!

Ania K.

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Polecam serdecznie!

Nicola I
Contact

22 545 62 43
kontakt@odonto-klinika.pl

Clinique dentaire ODONTO
ul. Hanki Czaki lokal 9
01-588 Warszawa
entrée de la rue Popiełuszki

Horaires d'ouvertures

Lundi - Vendredi: 10:00-20:00

Copyright 2021 | Built with Designum Business Marketing