prendre rendez-vous
×
Dawid Słomczewski – ZnanyLekarz.pl

Dawid Słomczewski

Chez ODONTO, je m’occupe d’implantologie, de chirurgie et de prothèse.
Le périmètre de mes démarches comprend :

  • reconstruction des dents manquantes avec des implants
  • reconstruction dentaire prothétique
  • reconstruction esthétique du sourire avec l’utilisation de facettes en céramique
  • chirurgie plastique des gencives
  • Ma passion est la reconstruction dentaire avec l’utilisation de nouvelles technologies, telles que la conception du sourire par ordinateur, la numérisation intra-orale et l’analyse numérique de l’occlusion. En combinaison avec des traitements mucogingivaux, il offre à ses patients une reconstruction esthétique des dents et des gencives, recréant un sourire naturel et sain – non seulement en termes d’esthétique blanche – des dents, mais aussi d’esthétique rose – des gencives.

Je développe mes connaissances et mes compétences sous la direction des meilleurs spécialistes dans leurs domaines – lors de cours en Pologne et à l’étranger.
Je vois des patients en polonais, anglais et français.

« Les possibilités technologiques modernes, combinées à la connaissance du fonctionnement de l’organisme, offrent des possibilités inimaginables jusqu’à récemment. Cela m’inspire constamment à agir et à me développer davantage. »

Poznaj opinie pacjentów

Lek. D. Słomczewski jest dentystą godnym polecenia. Doskonały specjalista, lekarz z powołania. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Kontaktowy, empatyczny. Dokładnie wyjaśnia przebieg wizyty i zalecenia po niej (w moim przypadku było to wyrwanie górnej 8ki). Dokładnie zaproponował dalszą ścieżkę leczenia, z której na pewno skorzystam. Uwierzcie, że największy strach przed dentystą minie oddając swoje zęby w ręce doktora, doskonale wie co robi, czuć 100% zaangażowanie.

Klaudia

Przyjazna atmosfera w gabinecie. Lekarz szczegółowo omawia zagadnienie. Zachęca do zadawania pytań, jest otwarty na pacjenta. Polecam.

I.S.

Profesjonalny, szczegółowy i uprzejmy lekarz. Stwarza przyjazną i bezpieczną atmosferę. Kompleksowe podejście i klarowne przedstawienie planu leczenia i działań zachowawczych. Ponadto, bardzo dobrze wyposażony, jak również estetyczny gabinet. Polecam!!!

AL

Polecam w 100%! Bardzo profesjonalna konsultacja, diagnoza i omówienie wyników badania. Pan Dawid to godny zaufania specjalista. Do tego bardzo miły, cierpliwy i zaangażowany. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszego i przyjaznego pacjentowi stomatologa!

Dorota

Najlepsi z najlepszych! Swoją przygodę z ODONTO rozpoczęłam już jakiś czas temu i nigdy się nie zawiodłam. Zarówno lek. Dawid jak i inni stomatolodzy cechują się ogromnym profesjonalizmem i empatią w stosunku do pacjenta. Lek. Dawid odpowiada nawet na wiadomości w czasie weekendu. Polecam każdemu.

Sylwia

Doktor D. Slomczewski bardzo pomog mi w leczeniu zapalenia zębodołu po wytrwaniu ósemki w innego lekarza. Szybko i bez bólu. Mam jeszcze jedną ósemkę do usunięcia, to napewno przyjdę do Pana doktora na zabieg. Polecam!!!

Nataliia Z.

Świetny lekarz. Delikatny i sprawny. Zabieg na bardzo bolącym zębie przeprowadził bez specjalnego mojego cierpienia.

Stefan

Fantastyczny chirurg z ogromną wiedzą jak i doświadczeniem. Miałam wyrywane u Pana Dawida wszystkie cztery 8, aż chciałoby się powiedzieć, że szkoda, że tylko cztery :) Miałam ogromny stres przed wizytą, ponieważ inny chirurg w innej renomowanej klinice wystraszył mnie, że mogą wystąpić komplikacje i mój przypadek wymaga "szpitalnych warunków". U Pana Dawida czułam, że jestem w dobrych rękach. Super atmosfera w gabinecie, wszystko tłumaczył i oczywiście ekstrakcje były sprawne a także obeszło się bez komplikacji. Będę każdemu polecać Pana Dawida!

Angelika P.

Była to moja pierwsza wizyta. Bardzo jestem zadowolona i pojawię się u Pana jeszcze na pewno. Polecam każdemu :)

Justyna

Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy lek Dawida Slomczewskiego . Profesjonalne a zarazem ludzkie podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem moge polecic usługi stomatologiczne w zakresie protetyki, implantologii.

Tomasz M

Udało się odbudować cały zgryz w bardzo szybkim czasie. Wszystkie wizyty były bardzo komfortowe i co ważne, bezbolesne. Efekt końcowy jest więcej niż zadowalający. Bardzo polecam :)

Patryk K.

Problematyczna szóstka usunięta w kilku częściąch dzięki pełnemu zaangażowaniu pana Dawida. Mimo ogromnego stresu i dentofobii udało się bezboleśnie mnie "zoperować". Czułam się zaopiekowania i oddana w dobre ręce. Mija drugi dzień od zabiegu a ja czuję się bardzo dobrze bez bólu i powikłań. Serdecznie polecam!!!

Sylwia Pomianowska

Pana Dawida polecam z całego serca. Bardzo kompetentny lekarz. U Pana Dawida usuwałam chirurgicznie dwie dolne ósemki, wszystko odbyło się w dobrej atmosferze, bezstresowo i co najważniejsze bezbolesnie! Robiliśmy też pare wypełnień i rownież nie mam nic do zarzucenia w tym temacie. Pan Dawid jest pewny siebie i dobry w podejmowaniu decyzji, szczegółowo wyjaśnia co robi podczas zabiegu, jednym słowem- wie co robi :) Czułam się bardzo bezpiecznie w rekach Pana Dawida i na pewno do niego wrócę.

Wiktoria Slowikowska

Dołączam się do wszystkich bardzo pozytywnych opinii o kompetencjach dr. Dawida Słomczewskiego i jego podejściu do pacjentów. Sprawdziły się i w moim przypadku. Szczerze polecam pana doktora. Pan doktor usunął mi ósemkę bezboleśnie i bardzo dokładnie przygotował do zabiegu. Cierpliwość pana doktora, jego serdeczność, kontaktowość i szczegółowe objaśnianie zasługuje na szczególne uznanie. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

Viva Maria

Serdecznie polecam doktora Dawida Słomczewskiego. Miły , cierpliwy ale przede wszystkim doskonały specjalista. Bardzo zaangażowany w to co robi, prawdziwy lekarz z powołania. Praca to jego pasja. Doskonale radzi sobie, jeśli chodzi o skomplikowane przypadki wymagające szczególnych umiejętności i doświadczenia. Wszystko dokładnie objaśnia i cierpliwie odpowiada na pytania. Zawsze punktualny.

Teresa W.

Pan Doktor jest bardzo konkretny, komunikatywny. Świetnie postawił diagnozę i zaproponował logiczną ścieżkę leczenia. Bardzo sprawny. Wykonane na pierwszej wizycie zabiegi lecznicze dowodzą kunsztu lekarskiego i bardzo pewnej ręki chirurga stomatologa. Świetnie zrobione znieczulenie. Na następny dzień brak jakichkolwiek dolegliwości bólowych. Dodatkowym atutem jest wysoka kultura osobista lekarza. Polecam.

Małgorzata

revenir

Contact

22 545 62 43
kontakt@odonto-klinika.pl

Clinique dentaire ODONTO
ul. Hanki Czaki lokal 9
01-588 Warszawa
entrée de la rue Popiełuszki

Horaires d'ouvertures

Lundi - Vendredi: 10:00-20:00

Copyright 2021 | Built with Designum Business Marketing