prendre rendez-vous
×
Dawid Słomczewski – ZnanyLekarz.pl

Dawid Słomczewski

Chez ODONTO, je m’occupe d’implantologie, de chirurgie et de prothèse.
Le périmètre de mes démarches comprend :

  • reconstruction des dents manquantes avec des implants
  • reconstruction dentaire prothétique
  • reconstruction esthétique du sourire avec l’utilisation de facettes en céramique
  • chirurgie plastique des gencives
  • Ma passion est la reconstruction dentaire avec l’utilisation de nouvelles technologies, telles que la conception du sourire par ordinateur, la numérisation intra-orale et l’analyse numérique de l’occlusion. En combinaison avec des traitements mucogingivaux, il offre à ses patients une reconstruction esthétique des dents et des gencives, recréant un sourire naturel et sain – non seulement en termes d’esthétique blanche – des dents, mais aussi d’esthétique rose – des gencives.

Je développe mes connaissances et mes compétences sous la direction des meilleurs spécialistes dans leurs domaines – lors de cours en Pologne et à l’étranger.
Je vois des patients en polonais, anglais et français.

« Les possibilités technologiques modernes, combinées à la connaissance du fonctionnement de l’organisme, offrent des possibilités inimaginables jusqu’à récemment. Cela m’inspire constamment à agir et à me développer davantage. »

Poznaj opinie pacjentów

Lek. D. Słomczewski jest dentystą godnym polecenia. Doskonały specjalista, lekarz z powołania. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Kontaktowy, empatyczny. Dokładnie wyjaśnia przebieg wizyty i zalecenia po niej (w moim przypadku było to wyrwanie górnej 8ki). Dokładnie zaproponował dalszą ścieżkę leczenia, z której na pewno skorzystam. Uwierzcie, że największy strach przed dentystą minie oddając swoje zęby w ręce doktora, doskonale wie co robi, czuć 100% zaangażowanie.

Klaudia

Przyjazna atmosfera w gabinecie. Lekarz szczegółowo omawia zagadnienie. Zachęca do zadawania pytań, jest otwarty na pacjenta. Polecam.

I.S.

Profesjonalny, szczegółowy i uprzejmy lekarz. Stwarza przyjazną i bezpieczną atmosferę. Kompleksowe podejście i klarowne przedstawienie planu leczenia i działań zachowawczych. Ponadto, bardzo dobrze wyposażony, jak również estetyczny gabinet. Polecam!!!

AL

Polecam w 100%! Bardzo profesjonalna konsultacja, diagnoza i omówienie wyników badania. Pan Dawid to godny zaufania specjalista. Do tego bardzo miły, cierpliwy i zaangażowany. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszego i przyjaznego pacjentowi stomatologa!

Dorota

Najlepsi z najlepszych! Swoją przygodę z ODONTO rozpoczęłam już jakiś czas temu i nigdy się nie zawiodłam. Zarówno lek. Dawid jak i inni stomatolodzy cechują się ogromnym profesjonalizmem i empatią w stosunku do pacjenta. Lek. Dawid odpowiada nawet na wiadomości w czasie weekendu. Polecam każdemu.

Sylwia

Doktor D. Slomczewski bardzo pomog mi w leczeniu zapalenia zębodołu po wytrwaniu ósemki w innego lekarza. Szybko i bez bólu. Mam jeszcze jedną ósemkę do usunięcia, to napewno przyjdę do Pana doktora na zabieg. Polecam!!!

Nataliia Z.

Świetny lekarz. Delikatny i sprawny. Zabieg na bardzo bolącym zębie przeprowadził bez specjalnego mojego cierpienia.

Stefan

Fantastyczny chirurg z ogromną wiedzą jak i doświadczeniem. Miałam wyrywane u Pana Dawida wszystkie cztery 8, aż chciałoby się powiedzieć, że szkoda, że tylko cztery :) Miałam ogromny stres przed wizytą, ponieważ inny chirurg w innej renomowanej klinice wystraszył mnie, że mogą wystąpić komplikacje i mój przypadek wymaga "szpitalnych warunków". U Pana Dawida czułam, że jestem w dobrych rękach. Super atmosfera w gabinecie, wszystko tłumaczył i oczywiście ekstrakcje były sprawne a także obeszło się bez komplikacji. Będę każdemu polecać Pana Dawida!

Angelika P.

Była to moja pierwsza wizyta. Bardzo jestem zadowolona i pojawię się u Pana jeszcze na pewno. Polecam każdemu :)

Justyna

Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy lek Dawida Slomczewskiego . Profesjonalne a zarazem ludzkie podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem moge polecic usługi stomatologiczne w zakresie protetyki, implantologii.

Tomasz M

Udało się odbudować cały zgryz w bardzo szybkim czasie. Wszystkie wizyty były bardzo komfortowe i co ważne, bezbolesne. Efekt końcowy jest więcej niż zadowalający. Bardzo polecam :)

Patryk K.

Problematyczna szóstka usunięta w kilku częściąch dzięki pełnemu zaangażowaniu pana Dawida. Mimo ogromnego stresu i dentofobii udało się bezboleśnie mnie "zoperować". Czułam się zaopiekowania i oddana w dobre ręce. Mija drugi dzień od zabiegu a ja czuję się bardzo dobrze bez bólu i powikłań. Serdecznie polecam!!!

Sylwia Pomianowska

Pana Dawida polecam z całego serca. Bardzo kompetentny lekarz. U Pana Dawida usuwałam chirurgicznie dwie dolne ósemki, wszystko odbyło się w dobrej atmosferze, bezstresowo i co najważniejsze bezbolesnie! Robiliśmy też pare wypełnień i rownież nie mam nic do zarzucenia w tym temacie. Pan Dawid jest pewny siebie i dobry w podejmowaniu decyzji, szczegółowo wyjaśnia co robi podczas zabiegu, jednym słowem- wie co robi :) Czułam się bardzo bezpiecznie w rekach Pana Dawida i na pewno do niego wrócę.

Wiktoria Slowikowska

Dołączam się do wszystkich bardzo pozytywnych opinii o kompetencjach dr. Dawida Słomczewskiego i jego podejściu do pacjentów. Sprawdziły się i w moim przypadku. Szczerze polecam pana doktora. Pan doktor usunął mi ósemkę bezboleśnie i bardzo dokładnie przygotował do zabiegu. Cierpliwość pana doktora, jego serdeczność, kontaktowość i szczegółowe objaśnianie zasługuje na szczególne uznanie. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

Viva Maria

Serdecznie polecam doktora Dawida Słomczewskiego. Miły , cierpliwy ale przede wszystkim doskonały specjalista. Bardzo zaangażowany w to co robi, prawdziwy lekarz z powołania. Praca to jego pasja. Doskonale radzi sobie, jeśli chodzi o skomplikowane przypadki wymagające szczególnych umiejętności i doświadczenia. Wszystko dokładnie objaśnia i cierpliwie odpowiada na pytania. Zawsze punktualny.

Teresa W.

Pan Doktor jest bardzo konkretny, komunikatywny. Świetnie postawił diagnozę i zaproponował logiczną ścieżkę leczenia. Bardzo sprawny. Wykonane na pierwszej wizycie zabiegi lecznicze dowodzą kunsztu lekarskiego i bardzo pewnej ręki chirurga stomatologa. Świetnie zrobione znieczulenie. Na następny dzień brak jakichkolwiek dolegliwości bólowych. Dodatkowym atutem jest wysoka kultura osobista lekarza. Polecam.

Małgorzata
Contact

22 545 62 43
kontakt@odonto-klinika.pl

Clinique dentaire ODONTO
ul. Hanki Czaki lokal 9
01-588 Warszawa
entrée de la rue Popiełuszki

Horaires d'ouvertures

Lundi - Vendredi: 10:00-20:00

Copyright 2021 | Built with Designum Business Marketing