make an appointment
×

Dawid Słomczewski

At ODONTO I deal with implantology, surgery and prosthetics.
The scope of my procedures includes:

  • reconstruction of missing teeth with implants
  • prosthetic tooth reconstruction
  • aesthetic smile reconstruction with the use of ceramic veneers
  • plastic gum surgery
  • My passion is dental reconstruction with the use of new technologies, such as computer smile design, intraoral scanning and digital bite analysis. In combination with mucogingival procedures, it offers its patients aesthetic reconstruction of teeth and gums, recreating a natural, healthy smile – not only in terms of white aesthetics – of teeth, but also pink aesthetics – of the gums.

I develop my knowledge and skills under the guidance of the best specialists in their fields – at courses in Poland and abroad.
I see patients in Polish, English and French.

‘Modern technological possibilities, combined with knowledge about the functioning of the organism, provide possibilities that were not imagined until recently. It constantly inspires me to act and develop further. ‘

Poznaj opinie pacjentów

Bow. D. Słomczewski is a dentist worth recommending. An excellent specialist, a doctor by calling. I subscribe to all positive opinions. Contact, empathetic. He thoroughly explains the course of the visit and the recommendations after it (in my case it was tearing out the top 8). He exactly suggested a further treatment path, which I will definitely use. Believe that the greatest fear of the dentist will pass by putting your teeth in the hands of a doctor, he knows exactly what he is doing, feel 100% commitment.

Klaudia

Przyjazna atmosfera w gabinecie. Lekarz szczegółowo omawia zagadnienie. Zachęca do zadawania pytań, jest otwarty na pacjenta. Polecam.

I.S.

Profesjonalny, szczegółowy i uprzejmy lekarz. Stwarza przyjazną i bezpieczną atmosferę. Kompleksowe podejście i klarowne przedstawienie planu leczenia i działań zachowawczych. Ponadto, bardzo dobrze wyposażony, jak również estetyczny gabinet. Polecam!!!

AL

Polecam w 100%! Bardzo profesjonalna konsultacja, diagnoza i omówienie wyników badania. Pan Dawid to godny zaufania specjalista. Do tego bardzo miły, cierpliwy i zaangażowany. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszego i przyjaznego pacjentowi stomatologa!

Dorota

Najlepsi z najlepszych! Swoją przygodę z ODONTO rozpoczęłam już jakiś czas temu i nigdy się nie zawiodłam. Zarówno lek. Dawid jak i inni stomatolodzy cechują się ogromnym profesjonalizmem i empatią w stosunku do pacjenta. Lek. Dawid odpowiada nawet na wiadomości w czasie weekendu. Polecam każdemu.

Sylwia

Doktor D. Slomczewski bardzo pomog mi w leczeniu zapalenia zębodołu po wytrwaniu ósemki w innego lekarza. Szybko i bez bólu. Mam jeszcze jedną ósemkę do usunięcia, to napewno przyjdę do Pana doktora na zabieg. Polecam!!!

Nataliia Z.

Świetny lekarz. Delikatny i sprawny. Zabieg na bardzo bolącym zębie przeprowadził bez specjalnego mojego cierpienia.

Stefan

Fantastyczny chirurg z ogromną wiedzą jak i doświadczeniem. Miałam wyrywane u Pana Dawida wszystkie cztery 8, aż chciałoby się powiedzieć, że szkoda, że tylko cztery :) Miałam ogromny stres przed wizytą, ponieważ inny chirurg w innej renomowanej klinice wystraszył mnie, że mogą wystąpić komplikacje i mój przypadek wymaga "szpitalnych warunków". U Pana Dawida czułam, że jestem w dobrych rękach. Super atmosfera w gabinecie, wszystko tłumaczył i oczywiście ekstrakcje były sprawne a także obeszło się bez komplikacji. Będę każdemu polecać Pana Dawida!

Angelika P.

Była to moja pierwsza wizyta. Bardzo jestem zadowolona i pojawię się u Pana jeszcze na pewno. Polecam każdemu :)

Justyna

Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy lek Dawida Slomczewskiego . Profesjonalne a zarazem ludzkie podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem moge polecic usługi stomatologiczne w zakresie protetyki, implantologii.

Tomasz M

Udało się odbudować cały zgryz w bardzo szybkim czasie. Wszystkie wizyty były bardzo komfortowe i co ważne, bezbolesne. Efekt końcowy jest więcej niż zadowalający. Bardzo polecam :)

Patryk K.

Problematyczna szóstka usunięta w kilku częściąch dzięki pełnemu zaangażowaniu pana Dawida. Mimo ogromnego stresu i dentofobii udało się bezboleśnie mnie "zoperować". Czułam się zaopiekowania i oddana w dobre ręce. Mija drugi dzień od zabiegu a ja czuję się bardzo dobrze bez bólu i powikłań. Serdecznie polecam!!!

Sylwia Pomianowska

Pana Dawida polecam z całego serca. Bardzo kompetentny lekarz. U Pana Dawida usuwałam chirurgicznie dwie dolne ósemki, wszystko odbyło się w dobrej atmosferze, bezstresowo i co najważniejsze bezbolesnie! Robiliśmy też pare wypełnień i rownież nie mam nic do zarzucenia w tym temacie. Pan Dawid jest pewny siebie i dobry w podejmowaniu decyzji, szczegółowo wyjaśnia co robi podczas zabiegu, jednym słowem- wie co robi :) Czułam się bardzo bezpiecznie w rekach Pana Dawida i na pewno do niego wrócę.

Wiktoria Slowikowska

Dołączam się do wszystkich bardzo pozytywnych opinii o kompetencjach dr. Dawida Słomczewskiego i jego podejściu do pacjentów. Sprawdziły się i w moim przypadku. Szczerze polecam pana doktora. Pan doktor usunął mi ósemkę bezboleśnie i bardzo dokładnie przygotował do zabiegu. Cierpliwość pana doktora, jego serdeczność, kontaktowość i szczegółowe objaśnianie zasługuje na szczególne uznanie. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

Viva Maria

Serdecznie polecam doktora Dawida Słomczewskiego. Miły , cierpliwy ale przede wszystkim doskonały specjalista. Bardzo zaangażowany w to co robi, prawdziwy lekarz z powołania. Praca to jego pasja. Doskonale radzi sobie, jeśli chodzi o skomplikowane przypadki wymagające szczególnych umiejętności i doświadczenia. Wszystko dokładnie objaśnia i cierpliwie odpowiada na pytania. Zawsze punktualny.

Teresa W.

Pan Doktor jest bardzo konkretny, komunikatywny. Świetnie postawił diagnozę i zaproponował logiczną ścieżkę leczenia. Bardzo sprawny. Wykonane na pierwszej wizycie zabiegi lecznicze dowodzą kunsztu lekarskiego i bardzo pewnej ręki chirurga stomatologa. Świetnie zrobione znieczulenie. Na następny dzień brak jakichkolwiek dolegliwości bólowych. Dodatkowym atutem jest wysoka kultura osobista lekarza. Polecam.

Małgorzata

go back

Contact

22 545 62 43
kontakt@odonto-klinika.pl

ODONTO dental clinic
ul. Hanki Czaki, local 9
01-588 Warszawa
entrance from Popiełuszki Street

Opening hours

Mon-Fri: 10: 00-20: 00

Copyright 2021 | Built with Designum Business Marketing